28 srpna 2023

Zásady ochrany soukromí

Základní ustanovení

Klinika Zubní Péče se zavazuje k ochraně osobních údajů svých klientů. V tomto dokumentu naleznete informace o tom, jakým způsobem sbíráme, uchováváme a zpracováváme osobní údaje, ke kterým dochází při návštěvě naší webové stránky nebo využívání našich služeb. Naše postupy jsou v souladu s platnými právními předpisy České republiky a evropskou regulací GDPR. Při nakládání s osobními údaji klade naše klinika důraz na bezpečnost a důvěrnost. Chceme, abyste měli jistotu, že vaše data jsou u nás v bezpečí a vaše soukromí je pro nás prioritou.

Sběr a použití osobních údajů

Osobní údaje jsou jakékoliv informace, které nás identifikují jako jednotlivce. Naše klinika shromažďuje osobní údaje za účelem zajištění kvalitních služeb, vyřizování dotazů a požadavků klientů, jakož i pro potřeby komunikace. Tyto údaje mohou zahrnovat, ale nejsou omezeny na, jméno, příjmení, kontaktní informace, zdravotní informace nutné pro zubní péči, historii léčby a další relevantní informace. Sběr údajů je prováděn s vaším souhlasem a pouze v nezbytném rozsahu.

Bezpečnost a ochrana údajů

Závazek naší kliniky k ochraně vašich osobních údajů se odvíjí od implementace přísných bezpečnostních opatření. Všechny shromážděné údaje jsou chráněny před neoprávněným přístupem, ztrátou nebo poškozením. Přijímáme veškeré potřebné technické a organizační opatření pro zajištění maximální bezpečnosti vašich dat. Vaše údaje jsou uchovávány v bezpečných databázích s omezeným přístupem a jsou průběžně monitorovány.

Poučení o právech subjektu údajů

Jako subjekt údajů máte řadu práv vyplývajících z GDPR, včetně práva na přístup k vašim osobním údajům, právo opravit nebo smazat tyto údaje, právo omezit zpracování, právo na přenositelnost údajů, a právo vznést námitku proti zpracování. Kdykoliv máte možnost svůj souhlas s zpracováním osobních údajů odvolat.

Kontaktní údaje vlastníka

V případě jakýchkoliv otázek, poznámek nebo požadavků týkajících se ochrany osobních údajů se můžete obrátit na Miroslava Černého. Použijte k tomu emailovou adresu [email protected] nebo kontaktní údaje poskytnuté na těchto stránkách: U Stadionu 1213/12, 708 00 Ostrava-Poruba, Česká republika.

Napsal:
Miroslav Černý
Miroslav Černý

Napsat komentář

Prosím zkontrolujte svůj e-mail
Zkontrolujte prosím svou zprávu
Děkuji. Vaše zpráva byla odeslána.
Chyba, e-mail nebyl odeslán